Ulupınar Çıralı Olimpos Yürüyüşü
19 October 2014
Tümü

Manavgat – Oymapınar Barajı Yürüyüşü

Büyükşehir Belediyesi, 250 doğaseverin katılımı ile Manavgat Barajı-Oymapınar Barajı etabında doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. 9 kilometrelik yürüyüşte katılımcılar tabiatın güzellikleri içerisinde kent atmosferinden uzak bir gün geçirdi. Büyükşehir Belediyesi, kent halkının sosyal, kültürel ve sportif yaşantısına katkı sağlamak, Antalya’nın doğal ve tarihi güzelliklerini vatandaşlarla fiziksel aktivite yolu buluşturmak amacıyla ücretsiz doğa yürüyüşleri düzenliyor.

Bu kapsamda “Manavgat Barajı-Oymapınar Barajı” etabında doğa yürüyüşü gerçekleştirildi. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen, Toroslar Doğa Sporları Kulübü (TODOSK) ve Anadolu Hastanesi’nin destek verdiği doğa yürüyüşü 9 kilometrelik etaptan oluştu. Büyük ilgi gören yürüyüşe 250 doğasever katıldı.

Yetkililer, bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen doğa yürüyüşüne, en yüksek katılımın gerçekleştiğini söyledi. Tabiatın güzellikleri içerisinde gerçekleşen doğa yürüyüşünde katılımcılar, yoğun kent atmosferinden uzak bir gün geçirirken, spor yaptı. Yürüyüşte, katılımcılara bir günlük kumanya, meyve suyu ve bol miktarda su ikram edildi. Doğaseverler, kendilerine bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür etti.

0
KM
Yürüyüş
0
Doğa Sever
Bu Yıl
0
.
Yürüyüş Düzenlendi

Yürüyüşten Kareler

Video