2016-2017 ABB Okullar Ligi Futbol Gruplar

futbol-2016-2017-1180

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL KÜÇÜKLER KATEGORİSİ GRUPLAR

SN A GRUBU
1 ŞHT. M. OĞUZ KILIÇ İ.H.
2 ÖZEL PALMİYE O.O.
3 Y.KARAMAN PERGE ROTARY
4 ÖZEL ANT. M. KEMAL O.O.
5 AKSU O.O.
6 BAY

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL KÜÇÜKLER KATEGORİSİ GRUPLAR

SN B GRUBU
1 CİHADİYE O.O.
2 100. YIL O.O.
3 G.MUSTAFA KEMAL O.O.
4 NEBİ GÜNEY İ.H.O.O.
5 VARSAK O.O.
6 BAY

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL KÜÇÜKLER KATEGORİSİ GRUPLAR

SR. C GRUBU
1 KURŞUNLU İNCİ KALENDER
2 ASLANLAR O.O.
3 ATATÜRK O.O.
4 P.ESAT ARAL O.O.
5 VARSAK SAKARYA O.O.
6 BAY

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL KÜÇÜKLER KATEGORİSİ GRUPLAR

SR. D GRUBU
1 N.RÜSTEM CÖMERTOĞLU
2 BARAJ O.O.
3 BARBAROS O.O.
4 SEFA AKIN O.O.
5 VARSAK ŞELALE
6 BAY

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL KÜÇÜKLER KATEGORİSİ GRUPLAR

SR. E GRUBU
1 DİLEK RECEP ÖZER O.O.
2 HALİL AKYÜZ O.O.
3 İNÖNÜ O.O.
4 SÜLEYMAN DEMİREL O.O.
5 NACİYE HAVVA MANAVUŞAK
6 AVNİ ÇÖLLÜ O.O.

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL KÜÇÜKLER KATEGORİSİ GRUPLAR

SR.  F GRUBU
1 ILICA KÖYÜ OO
2 KEPEZ OO
3 İRFAN İLK OO
4 ŞAHİNEVLER OO
5 ÖZEL BAŞAR OO
6 VALİ HÜSNÜ TUĞLU OO

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL KÜÇÜKLER KATEGORİSİ GRUPLAR

SR. G GRUBU
1 KİLLİK OO
2 M.FEVZİ ÇAKMAK OO
3 KAMİLE ÇÖMLEKÇİ OO
4 M.ASIM CULA OO
5 Ö.MURATPAŞA UĞUR OO
6 ALİ RIZA ALTINTAŞ OO

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL YILDIZLAR KATEGORİSİ GRUPLAR

A GRUBU
1 DUMANLAR ORTAOKULU
2 MAREŞAL F. ÇAKMAK OO
3 A.COŞKUN BULUT OO
4 FATİH ORTAOKULU
5 Ö. ANTALYA LİDERLER OO
6 100.YIL ORTAOKULU
7 GÖKSU ORTAOKULU
8 BAY

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL YILDIZLAR KATEGORİSİ GRUPLAR

B GRUBU
1 KURŞUNLU İNCİ KAL. OO.
2 MECDUDE BAŞAKINCI OO
3 VARSAK ORTAOKULU
4 İNÖNÜ ORTAOKULU
5 ÖZEL ANTALYA M. KEMAL OO
6 AHMET LEMAN BAYDAR OO
7 GÜLGÜN NİHAT ÖMÜR OO
8 BAY

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL YILDIZLAR KATEGORİSİ GRUPLAR

 C GRUBU
1 R.MEHMET ÜLGER OO
2 NACİYE H. MANAVUŞAK OO
3 VARSAK SAKARYA OO
4 İRFAN İLK OO
5 ÖZEL BAŞAR OO
6 ASLANLAR OO
7 KEPEZ OO
8 ŞEHİT M.KILIÇ İMAM HATİP OO

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL YILDIZLAR KATEGORİSİ GRUPLAR

D GRUBU
1 DİLEK R.ÖZER OO
2 HALİL AKYÜZ OO
3 VARSAK ŞELALE OO
4 G.MUSTAFA KEMAL OO
5 İSTİKLAL OO
6 BARAJ OO
7 NEBİ GÜNEY İ.H. OO
8 VALİ HÜSNÜ TUĞLU OO

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL GENÇLER KATEGORİSİ GRUPLAR

GENÇLER A GRUBU
1 KEPEZ M.T.A. LİSESİ
2 AYSEL AKIN-WAGNER M.T.A.
3 AYTEN ÇAĞIRAN AND.LİS.
4 75. YIL CUMHURİYET
5 BARAJ M.T.A.
6 ANTALYA BAROSU MTAL.

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL GENÇLER KATEGORİSİ GRUPLAR

GENÇLER B GRUBU
1 ANT.TİC.BORSASI M.T.A.
2 DÖŞEMEALTI HALİL AKYÜZ
3 AKSU M.T.A.
4 ŞHT.MUH. KILIÇ İ.H.L.
5 ÇAMLIBEL ANADOLU LİSESİ
6 ANTALYA ANADOLU LİSESİ

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL GENÇLER KATEGORİSİ GRUPLAR

GENÇLER C GRUBU
1 SPOR LİSESİ
2 ANT.ORG.SAN. M.T.A.
3 AKDENİZ AND.LİS.
4 HÜSNİYE ÖZDİLEK M.T.A.
5 ANTALYA M.T.A.L.
6 M. CELALETTİN ÖKTEM İ.H.L.

 

ABB OKULLAR LİGİ 2016-2017 FUTBOL GENÇLER KATEGORİSİ GRUPLAR

GENÇLER D GRUBU
1 ALDEMİR ATİLLA KONUK
2 FETTAH TAMİNCE
3 ANTALYA LİSESİ
4 ERÜNAL SOS. BİL. LİS.
5 SAİME SALİH KONCA
6 NEVZAT-LEVENT SAYGAN A.L.