2018-2019 ABB Okullar Ligi Voleybol Küçükler Lig Fikstürü

ABB OKULLAR LİGİ VOLEYBOL KÜÇÜKLER

(A,B,C,D,E,F  GRUPLARI FİKSTÜRÜ)

KÜÇÜKLER VOLEYBOL A GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER VOLEYBOL A GRUBU
1 HACIALİLER
2 TOPALLI
3 ŞAHİNEVLER
4 Ö.K.ALTI BAHÇEŞEHİR
5 Ö.AKANT
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
BAY HACIALİLER
Ö.AKANT TOPALLI 09:30 10.12.18
ŞAHİNEVLER Ö.K.ALTI BAHÇEŞEHİR 10:30 10.12.18
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
HACIALİLER Ö.AKANT 10:30 14.12.18
Ö.K.ALTI BAHÇEŞEHİR BAY
TOPALLI ŞAHİNEVLER 11:30 14.12.18
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
HACIALİLER Ö.K.ALTI BAHÇEŞEHİR 09:30 26.12.18
Ö.AKANT ŞAHİNEVLER 10:30 26.12.18
BAY TOPALLI
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
ŞAHİNEVLER HACIALİLER 10:30 04.01.19
TOPALLI Ö.K.ALTI BAHÇEŞEHİR 11:30 04.01.19
Ö.AKANT BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
HACIALİLER TOPALLI 09:30 10.01.19
BAY ŞAHİNEVLER
Ö.K.ALTI BAHÇEŞEHİR Ö.AKANT 10:30 10.01.19

 

KÜÇÜKLER VOLEYBOL B GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER VOLEYBOL B GRUBU
1 DUMANLAR
2 YURTPINAR
3 ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ
4 BARBAROS
5 ÖZEL A.KAVRAM
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
BAY DUMANLAR
ÖZEL A.KAVRAM YURTPINAR 11:30 10.12.18
ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ BARBAROS 12:30 10.12.18
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
DUMANLAR ÖZEL A.KAVRAM 09:30 18.12.18
BARBAROS BAY
YURTPINAR ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ 10:30 18.12.18
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
DUMANLAR BARBAROS 11:30 26.12.18
ÖZEL A.KAVRAM ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ 12:30 26.12.18
BAY YURTPINAR
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ DUMANLAR 09:30 07.01.19
YURTPINAR BARBAROS 10:30 07.01.19
ÖZEL A.KAVRAM BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
DUMANLAR YURTPINAR 11:30 10.01.19
BAY ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ
BARBAROS ÖZEL A.KAVRAM 12:30 10.01.19

 

KÜÇÜKLER VOLEYBOL C GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER VOLEYBOL C GRUBU
1 GÖKDERE
2 A.LEMAN BAYDAR
3 DR.CAHİT ÜNVER
4 BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK
5 Ö.A.KOÇAŞ
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
BAY GÖKDERE
Ö.A.KOÇAŞ A.LEMAN BAYDAR 10:30 11.12.18
DR.CAHİT ÜNVER BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK 09:30 11.12.18
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
GÖKDERE Ö.A.KOÇAŞ 11:30 18.12.18
BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK BAY
A.LEMAN BAYDAR DR.CAHİT ÜNVER 12:30 18.12.18
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
GÖKDERE BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK 09:30 31.12.18
Ö.A.KOÇAŞ DR.CAHİT ÜNVER 10:30 31.12.18
BAY A.LEMAN BAYDAR
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
DR.CAHİT ÜNVER GÖKDERE 11:30 07.01.19
A.LEMAN BAYDAR BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK 12:30 07.01.19
Ö.A.KOÇAŞ BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
GÖKDERE A.LEMAN BAYDAR 09:30 14.01.19
BAY DR.CAHİT ÜNVER
BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK Ö.A.KOÇAŞ 10:30 14.01.19

 

KÜÇÜKLER VOLEYBOL D GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER VOLEYBOL D GRUBU
1 KOCABELEN
2 ALTINOVA
3 GAZİ MUSTAFA KEMAL
4 MECDUDE BAŞAKINCI
5 Ö.ÇALLI UĞUR
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
BAY KOCABELEN
Ö.ÇALLI UĞUR ALTINOVA 11:30 11.12.18
GAZİ MUSTAFA KEMAL MECDUDE BAŞAKINCI 12:30 11.12.18
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
KOCABELEN Ö.ÇALLI UĞUR 09:30 19.12.18
MECDUDE BAŞAKINCI BAY
ALTINOVA GAZİ MUSTAFA KEMAL 10:30 19.12.18
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
KOCABELEN MECDUDE BAŞAKINCI 11:30 31.12.18
Ö.ÇALLI UĞUR GAZİ MUSTAFA KEMAL 12:30 31.12.18
BAY ALTINOVA
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
GAZİ MUSTAFA KEMAL KOCABELEN 09:30 08.01.19
ALTINOVA MECDUDE BAŞAKINCI 10:30 08.01.19
Ö.ÇALLI UĞUR BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
KOCABELEN ALTINOVA 11:30 14.01.19
BAY GAZİ MUSTAFA KEMAL
MECDUDE BAŞAKINCI Ö.ÇALLI UĞUR 12:30 14.01.19

 

KÜÇÜKLER VOLEYBOL E GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER VOLEYBOL E GRUBU
1 NECATİ BAŞKIRT
2 HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ
3 Ö.BAŞARI
4 MURATPAŞA İ.H.O.O
5 Ö.M.PAŞA UĞUR
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
BAY NECATİ BAŞKIRT
Ö.M.PAŞA UĞUR HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ 09:30 13.12.18
Ö.BAŞARI MURATPAŞA İ.H.O.O 10:30 13.12.18
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
NECATİ BAŞKIRT Ö.M.PAŞA UĞUR 11:30 19.12.18
MURATPAŞA İ.H.O.O BAY
HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ Ö.BAŞARI 12:30 19.12.18
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
NECATİ BAŞKIRT MURATPAŞA İ.H.O.O 09:30 02.01.19
Ö.M.PAŞA UĞUR Ö.BAŞARI 10:30 02.01.19
BAY HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
Ö.BAŞARI NECATİ BAŞKIRT 11:30 08.01.19
HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ MURATPAŞA İ.H.O.O 12:30 08.01.19
Ö.M.PAŞA UĞUR BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
NECATİ BAŞKIRT HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ 09:30 15.01.19
BAY Ö.BAŞARI
MURATPAŞA İ.H.O.O Ö.M.PAŞA UĞUR 10:30 15.01.19

 

KÜÇÜKLER VOLEYBOL F GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER VOLEYBOL F GRUBU
1 RABİYE MEHMET ÜLGER
2 MUSTAFA ADIYAMAN
3 SAİME SALİH KONCA
4 M.ASIM CULA
5 Z.MARSEL-Z.DENİZHAN
6 MELAHAT FARAÇLAR
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
MELAHAT FARAÇLAR RABİYE MEHMET ÜLGER 11:30 13.12.18
Z.MARSEL-Z.DENİZHAN MUSTAFA ADIYAMAN 12:30 13.12.18
SAİME SALİH KONCA M.ASIM CULA 09:30 14.12.18
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
RABİYE MEHMET ÜLGER Z.MARSEL-Z.DENİZHAN 09:30 21.12.18
M.ASIM CULA MELAHAT FARAÇLAR 10:30 21.12.18
MUSTAFA ADIYAMAN SAİME SALİH KONCA 11:30 21.12.18
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
RABİYE MEHMET ÜLGER M.ASIM CULA 11:30 02.01.19
Z.MARSEL-Z.DENİZHAN SAİME SALİH KONCA 12:30 02.01.19
MELAHAT FARAÇLAR MUSTAFA ADIYAMAN 09:30 04.01.19
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
SAİME SALİH KONCA RABİYE MEHMET ÜLGER 11:30 09.01.19
MUSTAFA ADIYAMAN M.ASIM CULA 12:30 09.01.19
Z.MARSEL-Z.DENİZHAN MELAHAT FARAÇLAR 13:30 09.01.19
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
RABİYE MEHMET ÜLGER MUSTAFA ADIYAMAN 15.01.19
MELAHAT FARAÇLAR SAİME SALİH KONCA 15.01.19
M.ASIM CULA Z.MARSEL-Z.DENİZHAN 15.01.19