2018-2019 ABB Okullar Ligi Futbol Minikler Lig Fikstürü

ABB OKULLAR LİGİ FUTBOL MİNİKLER

(A,B,C,D,E,F GRUPLARI FİKSTÜRÜ)

5 TAKIMLI
SR. A GRUBU
1 AKSU İLKOKULU
2 GÜLVEREN İLKOKULU
3 VARSAK KARŞIYAKA İLKOKULU
4 NECATİ F. DÖLEN İ.O-1
5 HASAN FATMA ÇAVLI İLKOKULU
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
AKSU İLKOKULU NECATİ F. DÖLEN İ.O-1 10:00 10.12.18
VARSAK KARŞIYAKA İLKOKULU GÜLVEREN İLKOKULU 11:00 10.12.18
HASAN FATMA ÇAVLI İLKOKULU BAY
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
HASAN FATMA ÇAVLI İLKOKULU VARSAK KARŞIYAKA İLKOKULU 10:00 18.12.18
GÜLVEREN İLKOKULU AKSU İLKOKULU 11:00 18.12.18
NECATİ F. DÖLEN İ.O-1 BAY
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
NECATİ F. DÖLEN İ.O-1 GÜLVEREN İLKOKULU 10:00 26.12.18
AKSU İLKOKULU HASAN FATMA ÇAVLI İLKOKULU 11:00 26.12.18
VARSAK KARŞIYAKA İLKOKULU BAY
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
VARSAK KARŞIYAKA İLKOKULU AKSU İLKOKULU 10:00 04.01.19
HASAN FATMA ÇAVLI İLKOKULU NECATİ F. DÖLEN İ.O-1 11:00 04.01.19
GÜLVEREN İLKOKULU BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
GÜLVEREN İLKOKULU HASAN FATMA ÇAVLI İLKOKULU 14.01.19
NECATİ F. DÖLEN İ.O-1 VARSAK KARŞIYAKA İLKOKULU 14.01.19
AKSU İLKOKULU BAY

 

5 TAKIMLI
SR. B GRUBU
1 AKSU HACIALİLER İ.O
2 İBRAHİM DOĞANER İ.O
3 YENİ MAHALLE İ.O
4 ÖZEL AKDENİZ HEDEF İ.O
5 GÜVENLİK İLKOKULU
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
AKSU HACIALİLER İ.O ÖZEL AKDENİZ HEDEF İ.O 10:00 11.12.18
YENİ MAHALLE İ.O İBRAHİM DOĞANER İ.O 11:00 11.12.18
GÜVENLİK İLKOKULU BAY
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
GÜVENLİK İLKOKULU YENİ MAHALLE İ.O 10:00 19.12.18
İBRAHİM DOĞANER İ.O AKSU HACIALİLER İ.O 11:00 19.12.18
ÖZEL AKDENİZ HEDEF İ.O BAY
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
ÖZEL AKDENİZ HEDEF İ.O İBRAHİM DOĞANER İ.O 10:00 27.12.18
AKSU HACIALİLER İ.O GÜVENLİK İLKOKULU 11:00 27.12.18
YENİ MAHALLE İ.O BAY
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
YENİ MAHALLE İ.O AKSU HACIALİLER İ.O 10:00 07.01.19
GÜVENLİK İLKOKULU ÖZEL AKDENİZ HEDEF İ.O 11:00 07.01.19
İBRAHİM DOĞANER İ.O BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
İBRAHİM DOĞANER İ.O GÜVENLİK İLKOKULU 10:00 14.01.19
ÖZEL AKDENİZ HEDEF İ.O YENİ MAHALLE İ.O 11:00 14.01.19
AKSU HACIALİLER İ.O BAY

 

5 TAKIMLI
SR. C GRUBU
1 KOCABELEN İLKOKULU
2 KAAN TURAN İ.O
3 DR.CAHİT ÜNVER İ.O
4 ÖZEL BAŞAR İLKOKULU
5 İSMAİL HAKKI KAYA İ.O
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
KOCABELEN İLKOKULU ÖZEL BAŞAR İLKOKULU 10:00 12.12.18
DR.CAHİT ÜNVER İ.O KAAN TURAN İ.O 11:00 12.12.18
İSMAİL HAKKI KAYA İ.O BAY
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
İSMAİL HAKKI KAYA İ.O DR.CAHİT ÜNVER İ.O 11:00 20.12.18
KAAN TURAN İ.O KOCABELEN İLKOKULU 10:00 20.12.18
ÖZEL BAŞAR İLKOKULU BAY
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
ÖZEL BAŞAR İLKOKULU KAAN TURAN İ.O 10:00 28.12.18
KOCABELEN İLKOKULU İSMAİL HAKKI KAYA İ.O 11:00 28.12.18
DR.CAHİT ÜNVER İ.O BAY
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
DR.CAHİT ÜNVER İ.O KOCABELEN İLKOKULU 11:00 08.01.19
İSMAİL HAKKI KAYA İ.O ÖZEL BAŞAR İLKOKULU 10:00 08.01.19
KAAN TURAN İ.O BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
KAAN TURAN İ.O İSMAİL HAKKI KAYA İ.O 11:00 15.01.19
ÖZEL BAŞAR İLKOKULU DR.CAHİT ÜNVER İ.O 10:00 15.01.19
KOCABELEN İLKOKULU BAY

 

5 TAKIMLI
SR. D GRUBU
1 ÖZEL AKANT OKULLARI
2 KÜLTÜR İLKOKULU
3 Ö.KONYAALTI M.KEMAL
4 Ö.LARA AÇI İ.O
5 MİMAR SİNAN İ.O
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
ÖZEL AKANT OKULLARI Ö.LARA AÇI İ.O 10:00 13.12.18
Ö.KONYAALTI M.KEMAL KÜLTÜR İLKOKULU 11:00 13.12.18
MİMAR SİNAN İ.O BAY
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
MİMAR SİNAN İ.O Ö.KONYAALTI M.KEMAL 11:00 21.12.18
KÜLTÜR İLKOKULU ÖZEL AKANT OKULLARI 10:00 21.12.18
Ö.LARA AÇI İ.O BAY
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
Ö.LARA AÇI İ.O KÜLTÜR İLKOKULU 10:00 31.12.18
ÖZEL AKANT OKULLARI MİMAR SİNAN İ.O 11:00 31.12.18
Ö.KONYAALTI M.KEMAL BAY
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
Ö.KONYAALTI M.KEMAL ÖZEL AKANT OKULLARI 10:00 09.01.19
MİMAR SİNAN İ.O Ö.LARA AÇI İ.O 11:00 09.01.19
KÜLTÜR İLKOKULU BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
KÜLTÜR İLKOKULU MİMAR SİNAN İ.O 11:00 15.01.19
Ö.LARA AÇI İ.O Ö.KONYAALTI M.KEMAL 10:00 15.01.19
ÖZEL AKANT OKULLARI BAY

 

5 TAKIMLI
SR. E GRUBU
1 BARAJ İLOKULU
2 O.SEVİNÇ FAHRİ İ.O
3 HANIM ÖMER Ç. İ.O
4 Ö.MURATPAŞA M.KEMAL
5 HÜSEYİN AK İ.O
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
BARAJ İLOKULU Ö.MURATPAŞA M.KEMAL 10:00 14.12.18
HANIM ÖMER Ç. İ.O O.SEVİNÇ FAHRİ İ.O 11:00 14.12.18
HÜSEYİN AK İ.O
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
HÜSEYİN AK İ.O HANIM ÖMER Ç. İ.O 10:00 24.12.18
O.SEVİNÇ FAHRİ İ.O BARAJ İLOKULU 11:00 24.12.18
Ö.MURATPAŞA M.KEMAL
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
Ö.MURATPAŞA M.KEMAL O.SEVİNÇ FAHRİ İ.O 10:00 02.01.19
BARAJ İLOKULU HÜSEYİN AK İ.O 11:00 02.01.19
HANIM ÖMER Ç. İ.O
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
HANIM ÖMER Ç. İ.O BARAJ İLOKULU 10:00 10.01.19
HÜSEYİN AK İ.O Ö.MURATPAŞA M.KEMAL 11:00 10.01.19
O.SEVİNÇ FAHRİ İ.O
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
O.SEVİNÇ FAHRİ İ.O HÜSEYİN AK İ.O 10:00 16.01.19
Ö.MURATPAŞA M.KEMAL HANIM ÖMER Ç. İ.O 11:00 16.01.19
BARAJ İLOKULU

 

KÜÇÜKLER FUTBOL F GRUBU
SR. TAKIMLAR                                     KÜÇÜKLER FUTBOL F GRUBU
1 GÖÇERLER İLKOKULU
2 SÜLEYMAN DEMİREL İ.O
3 NECATİ F.DÖLEN-2
4 BOZTEPE İLKOKULU
5 ERMENEK İLKOKULU
6 GAZİLER İLOKULU
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
ERMENEK İLKOKULU SÜLEYMAN DEMİREL İ.O 10:00 17.12.18
NECATİ F.DÖLEN-2 BOZTEPE İLKOKULU 11:00 17.12.18
GÖÇERLER İLOKULU GAZİLER İLKOKULU 12:00 17.12.18
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
GÖÇERLER İLKOKULU ERMENEK İLKOKULU 10:00 25.12.18
SÜLEYMAN DEMİREL İ.O NECATİ F.DÖLEN-2 11:00 25.12.18
BOZTEPE İLKOKULU GAZİLER İLKOKULU 12:00 25.12.18
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
GÖÇERLER İLKOKULU BOZTEPE İLKOKULU 10:00 03.01.19
ERMENEK İLKOKULU NECATİ F.DÖLEN-2 11:00 03.01.19
GAZİLER İLOKULU SÜLEYMAN DEMİREL İ.O 12:00 03.01.19
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
NECATİ F.DÖLEN-2 GÖÇERLER İLKOKULU 10:00 11.01.19
SÜLEYMAN DEMİREL İ.O BOZTEPE İLKOKULU 11:00 11.01.19
ERMENEK İLKOKULU GAZİLER İLOKULU 12:00 11.01.19
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
GÖÇERLER İLKOKULU SÜLEYMAN DEMİREL İ.O 10:00 16.01.19
BOZTEPE İLKOKULU ERMENEK İLKOKULU 11:00 16.01.19
GAZİLER İLKOKULU NECATİ F.DÖLEN-2 12:00 16.01.19