2018-2019 ABB Okullar Ligi Futbol Küçükler Lig Fikstürü

ABB OKULLAR LİGİ FUTBOL KÜÇÜKLER

(A,B,C,D,E,F,G,H,I,K,L GRUPLARI FİKSTÜRÜ)

KÜÇÜKLER FUTBOL A GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER FUTBOL A GRUBU
1 AKSU ORTAOKULU
2 100.YIL ORTAOKULU
3 HALİL AKYÜZ ORTAOKULU
4 Ö.ALTINKAYA KOLEJİ
5 Ö.ANTALYA KAVRAM
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BAY AKSU ORTAOKULU
Ö.ANTALYA KAVRAM 0 7 100.YIL ORTAOKULU 00:00 10.12.18
HALİL AKYÜZ ORTAOKULU 2 4 Ö.ALTINKAYA KOLEJİ 10:30 10.12.18
2. HAFTA SKOR SAAT TARİH
AKSU ORTAOKULU 5 0 Ö.ANTALYA KAVRAM 09:30 19.12.18
Ö.ALTINKAYA KOLEJİ BAY
100.YIL ORTAOKULU 1 3 HALİL AKYÜZ ORTAOKULU 10:30 19.12.18
3. HAFTA SKOR SAAT TARİH
AKSU ORTAOKULU 0 5 Ö.ALTINKAYA KOLEJİ 09:30 28.12.18
Ö.ANTALYA KAVRAM 0 8 HALİL AKYÜZ ORTAOKULU 10:30 28.12.18
BAY 100.YIL ORTAOKULU
4. HAFTA SKOR SAAT TARİH
HALİL AKYÜZ ORTAOKULU 4 1 AKSU ORTAOKULU 09:30 09.01.19
100.YIL ORTAOKULU 1 3 Ö.ALTINKAYA KOLEJİ 10:30 09.01.19
Ö.ANTALYA KAVRAM BAY
5. HAFTA SKOR SAAT TARİH
AKSU ORTAOKULU 100.YIL ORTAOKULU 09:30 05.02.19
BAY HALİL AKYÜZ ORTAOKULU
Ö.ALTINKAYA KOLEJİ Ö.ANTALYA KAVRAM 13:30 05.02.19

 

KÜÇÜKLER FUTBOL B GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER FUTBOL B GRUBU
1 BOZTEPE ORTAOKULU
2 AHMET COŞKUN BULUT
3 HÜSEYİN AK ORTAOKULU
4 Ö.ANTALYA HAS.OO
5 M.ASIM CULA OO
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BAY BOZTEPE ORTAOKULU
M.ASIM CULA OO 5 0 AHMET COŞKUN BULUT 09:30 11.12.18
HÜSEYİN AK ORTAOKULU 3 0 Ö.ANTALYA HAS.OO 11:30 10.12.18
2. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BOZTEPE ORTAOKULU 0 3 M.ASIM CULA OO 11:30 19.12.18
Ö.ANTALYA HAS.OO BAY
AHMET COŞKUN BULUT 1 5 HÜSEYİN AK ORTAOKULU 09:30 20.12.18
3. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BOZTEPE ORTAOKULU 3 0 Ö.ANTALYA HAS.OO 11:30 28.12.18
M.ASIM CULA OO HÜSEYİN AK ORTAOKULU 09:30 31.12.18
BAY AHMET COŞKUN BULUT
4. HAFTA SKOR SAAT TARİH
HÜSEYİN AK ORTAOKULU 3 0 BOZTEPE ORTAOKULU 11:30 09.01.19
AHMET COŞKUN BULUT 3 0 Ö.ANTALYA HAS.OO 12:30 09.01.19
M.ASIM CULA OO BAY
5. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BOZTEPE ORTAOKULU AHMET COŞKUN BULUT 05.02.19
BAY HÜSEYİN AK ORTAOKULU
Ö.ANTALYA HAS.OO M.ASIM CULA OO 05.02.19

 

KÜÇÜKLER FUTBOL C GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER FUTBOL C GRUBU
1 ÇALKAYA 75.YIL
2 AHMET LEMAN BAYTAR
3 HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ
4 Ö.KONYAALTI BAHÇEŞEHİR
5 ÖZEL ANTALYA M.KEMAL
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BAY ÇALKAYA 75.YIL
ÖZEL ANTALYA M.KEMAL 2 1 AHMET LEMAN BAYTAR 10:30 11.12.18
HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ 2 5 Ö.KONYAALTI BAHÇEŞEHİR 11:30 11.12.18
2. HAFTA SKOR SAAT TARİH
ÇALKAYA 75.YIL ÖZEL ANTALYA M.KEMAL 10:30 20.12.18
Ö.KONYAALTI BAHÇEŞEHİR BAY
AHMET LEMAN BAYTAR 0 4 HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ 11:30 20.12.18
3. HAFTA SKOR SAAT TARİH
ÇALKAYA 75.YIL Ö.KONYAALTI BAHÇEŞEHİR 10:30 31.12.18
ÖZEL ANTALYA M.KEMAL 1 4 HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ 11:30 31.12.18
BAY AHMET LEMAN BAYTAR
4. HAFTA SKOR SAAT TARİH
HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ 5 2 ÇALKAYA 75.YIL 09:30 10.01.19
AHMET LEMAN BAYTAR 0 2 Ö.KONYAALTI BAHÇEŞEHİR 10:30 10.01.19
ÖZEL ANTALYA M.KEMAL BAY
5. HAFTA SKOR SAAT TARİH
ÇALKAYA 75.YIL AHMET LEMAN BAYTAR 10:30 05.02.19
BAY HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ
Ö.KONYAALTI BAHÇEŞEHİR ÖZEL ANTALYA M.KEMAL 11:30 05.02.19

 

KÜÇÜKLER FUTBOL D GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER FUTBOL D GRUBU
1 DUMANLAR ORTAOKULU
2 ALAADDİN KEYKUBAT
3 İSMAİL HAKKI KAYA
4 SAİME SALİH KONCA
5 ÖZEL BAŞAR ORTAOKULU
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BAY DUMANLAR ORTAOKULU
ÖZEL BAŞAR ORTAOKULU ALAADDİN KEYKUBAT 09:30 12.12.18
İSMAİL HAKKI KAYA 2 2 SAİME SALİH KONCA 10:30 12.12.18
2. HAFTA SKOR SAAT TARİH
DUMANLAR ORTAOKULU 0 5 ÖZEL BAŞAR ORTAOKULU 09:30 21.12.18
SAİME SALİH KONCA BAY
ALAADDİN KEYKUBAT 7 0 İSMAİL HAKKI KAYA 10:30 21.12.18
3. HAFTA SKOR SAAT TARİH
DUMANLAR ORTAOKULU 1 5 SAİME SALİH KONCA 12:30 31.12.18
ÖZEL BAŞAR ORTAOKULU İSMAİL HAKKI KAYA 09:30 02.01.19
BAY ALAADDİN KEYKUBAT
4. HAFTA SKOR SAAT TARİH
İSMAİL HAKKI KAYA DUMANLAR ORTAOKULU 11:30 10.01.19
ALAADDİN KEYKUBAT 6 1 SAİME SALİH KONCA 09:30 11.01.19
ÖZEL BAŞAR ORTAOKULU BAY
5. HAFTA SKOR SAAT TARİH
DUMANLAR ORTAOKULU ALAADDİN KEYKUBAT 09:30 06.02.19
BAY İSMAİL HAKKI KAYA
SAİME SALİH KONCA ÖZEL BAŞAR ORTAOKULU 12:30 05.02.19

 

KÜÇÜKLER FUTBOL E GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER FUTBOL E GRUBU
1 NURCAN R.CÖMERTOĞLU
2 ASLANLAR ORTAOKULU
3 M.FEVZİ ÇAKMAK OO
4 BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK
5 Ö.MURATPAŞA UĞUR
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BAY NURCAN R.CÖMERTOĞLU
Ö.MURATPAŞA UĞUR 2 3 ASLANLAR ORTAOKULU 11:30 12.12.18
M.FEVZİ ÇAKMAK OO 5 1 BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK 09:30 13.12.18
2. HAFTA SKOR SAAT TARİH
NURCAN R.CÖMERTOĞLU 0 3 Ö.MURATPAŞA UĞUR 11:30 21.12.18
BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK BAY
ASLANLAR ORTAOKULU 1 4 M.FEVZİ ÇAKMAK OO 12:30 21.12.18
3. HAFTA SKOR SAAT TARİH
NURCAN R.CÖMERTOĞLU 0 3 BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK 10:30 02.01.19
Ö.MURATPAŞA UĞUR M.FEVZİ ÇAKMAK OO 11:30 02.01.19
BAY ASLANLAR ORTAOKULU
4. HAFTA SKOR SAAT TARİH
M.FEVZİ ÇAKMAK OO 3 0 NURCAN R.CÖMERTOĞLU 10:30 11.01.19
ASLANLAR ORTAOKULU BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK 11:30 11.01.19
Ö.MURATPAŞA UĞUR BAY
5. HAFTA SKOR SAAT TARİH
NURCAN R.CÖMERTOĞLU ASLANLAR ORTAOKULU 06.02.19
BAY M.FEVZİ ÇAKMAK OO
BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK Ö.MURATPAŞA UĞUR 13:30 06.02.19

 

KÜÇÜKLER FUTBOL F GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER FUTBOL F GRUBU
1 NURCAN R.İMAM HATİP
2 BARAJ ORTAOKULU
3 MOBİL ORTAOKULU
4 İNÖNÜ ORTAOKULU
5 ŞEHİT M.OĞUZ İ.H.OO
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BAY NURCAN R.İMAM HATİP
ŞEHİT M.OĞUZ İ.H.OO 2 1 BARAJ ORTAOKULU 10:30 13.12.18
MOBİL ORTAOKULU İNÖNÜ ORTAOKULU 11:30 13.12.18
2. HAFTA SKOR SAAT TARİH
NURCAN R.İMAM HATİP ŞEHİT M.OĞUZ İ.H.OO 09:30 24.12.18
İNÖNÜ ORTAOKULU BAY
BARAJ ORTAOKULU 2 2 MOBİL ORTAOKULU 10:30 24.12.18
3. HAFTA SKOR SAAT TARİH
NURCAN R.İMAM HATİP 2 3 İNÖNÜ ORTAOKULU 09:30 03.01.19
ŞEHİT M.OĞUZ İ.H.OO 1 2 MOBİL ORTAOKULU 10:30 03.01.19
BAY BARAJ ORTAOKULU
4. HAFTA SKOR SAAT TARİH
MOBİL ORTAOKULU 3 0 NURCAN R.İMAM HATİP 09:30 14.01.19
BARAJ ORTAOKULU 4 2 İNÖNÜ ORTAOKULU 10:30 14.01.19
ŞEHİT M.OĞUZ İ.H.OO BAY
5. HAFTA SKOR SAAT TARİH
NURCAN R.İMAM HATİP BARAJ ORTAOKULU 10:30 06.02.19
BAY MOBİL ORTAOKULU
İNÖNÜ ORTAOKULU ŞEHİT M.OĞUZ İ.H.OO 11:30 06.02.19

 

KÜÇÜKLER FUTBOL G GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER FUTBOL G GRUBU
1 BEŞKONAK ORTAOKULU
2 NEBİ GÜNEY İ.H OO
3 KAMİLE ÇÖMLEKÇİOĞLU
4 ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ
5 ÜNSAL ORTAOKULU
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BAY BEŞKONAK ORTAOKULU
ÜNSAL ORTAOKULU 2 0 NEBİ GÜNEY İ.H OO 12:30 13.12.18
KAMİLE ÇÖMLEKÇİOĞLU 3 2 ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ 09:30 14.12.18
2. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BEŞKONAK ORTAOKULU 0 3 ÜNSAL ORTAOKULU 09:30 25.12.18
ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ BAY
NEBİ GÜNEY İ.H OO 1 3 KAMİLE ÇÖMLEKÇİOĞLU 11:30 24.12.18
3. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BEŞKONAK ORTAOKULU 0 3 ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ 11:30 03.01.19
ÜNSAL ORTAOKULU 1 2 KAMİLE ÇÖMLEKÇİOĞLU 09:30 04.01.19
BAY NEBİ GÜNEY İ.H OO
4. HAFTA SKOR SAAT TARİH
KAMİLE ÇÖMLEKÇİOĞLU 3 0 BEŞKONAK ORTAOKULU 11:30 14.01.19
NEBİ GÜNEY İ.H OO 0 3 ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ 09:30 15.01.19
ÜNSAL ORTAOKULU BAY
5. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BEŞKONAK ORTAOKULU NEBİ GÜNEY İ.H OO 06.02.19
BAY KAMİLE ÇÖMLEKÇİOĞLU
ŞEHİT İBRAHİM BARIŞ ÜNSAL ORTAOKULU 12:30 06.02.19

 

KÜÇÜKLER FUTBOL H GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER FUTBOL H GRUBU
1 GÖÇERLER ORTAOKULU
2 PERİHAN ESAT ARAL
3 KAZIM ŞENÖZ  ORTAOKULU
4 ŞEHİT J.ÜST.GÖKHAN KORKUT
5 VARSAK ORTAOKULU
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BAY GÖÇERLER ORTAOKULU
VARSAK ORTAOKULU 5 3 PERİHAN ESAT ARAL 10:30 14.12.18
KAZIM ŞENÖZ  ORTAOKULU 2 1 ŞEHİT J.ÜST.GÖKHAN KORKUT 11:30 14.12.18
2. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GÖÇERLER ORTAOKULU 1 2 VARSAK ORTAOKULU 10:30 25.12.18
ŞEHİT J.ÜST.GÖKHAN KORKUT BAY
PERİHAN ESAT ARAL 0 2 KAZIM ŞENÖZ  ORTAOKULU 11:30 25.12.18
3. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GÖÇERLER ORTAOKULU 1 1 ŞEHİT J.ÜST.GÖKHAN KORKUT 10:30 04.01.19
VARSAK ORTAOKULU 2 1 KAZIM ŞENÖZ  ORTAOKULU 11:30 04.01.19
BAY PERİHAN ESAT ARAL
4. HAFTA SKOR SAAT TARİH
KAZIM ŞENÖZ  ORTAOKULU GÖÇERLER ORTAOKULU 10:30 15.01.19
PERİHAN ESAT ARAL ŞEHİT J.ÜST.GÖKHAN KORKUT 11:30 15.01.19
VARSAK ORTAOKULU BAY
5. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GÖÇERLER ORTAOKULU PERİHAN ESAT ARAL 10:30 07.02.19
BAY KAZIM ŞENÖZ  ORTAOKULU
ŞEHİT J.ÜST.GÖKHAN KORKUT VARSAK ORTAOKULU 11:30 07.02.19

 

KÜÇÜKLER FUTBOL I GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER FUTBOL I GRUBU
1 GAZİ MUSTAFA KEMAL
2 SEFA AKIN OO
3 M.AKİF ERSOY İ.H.O
4 ŞEHİT KAHRAMAN ÇELİKBAŞ
5 VARSAK SAKARYA
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BAY GAZİ MUSTAFA KEMAL
VARSAK SAKARYA SEFA AKIN OO 09:30 17.12.18
M.AKİF ERSOY İ.H.O ŞEHİT KAHRAMAN ÇELİKBAŞ 10:30 17.12.18
2. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GAZİ MUSTAFA KEMAL 1 1 VARSAK SAKARYA 09:30 26.12.18
ŞEHİT KAHRAMAN ÇELİKBAŞ BAY
SEFA AKIN OO 4 1 M.AKİF ERSOY İ.H.O 10:30 26.12.18
3. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GAZİ MUSTAFA KEMAL 2 2 ŞEHİT KAHRAMAN ÇELİKBAŞ 09:30 07.01.19
VARSAK SAKARYA 7 0 M.AKİF ERSOY İ.H.O 10:30 07.01.19
BAY SEFA AKIN OO
4. HAFTA SKOR SAAT TARİH
M.AKİF ERSOY İ.H.O 0 3 GAZİ MUSTAFA KEMAL 12:30 15.01.19
SEFA AKIN OO 2 1 ŞEHİT KAHRAMAN ÇELİKBAŞ 09:30 16.01.19
VARSAK SAKARYA BAY
5. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GAZİ MUSTAFA KEMAL SEFA AKIN OO 09:30 07.02.19
BAY M.AKİF ERSOY İ.H.O
ŞEHİT KAHRAMAN ÇELİKBAŞ VARSAK SAKARYA 12:30 07.02.19

 

KÜÇÜKLER FUTBOL K GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER FUTBOL K GRUBU
1 GÖKSU ORTAOKULU
2 SÜLEYMAN DEMİREL OO
3 MELAHAT FARAÇLAR
4 ŞEHİT UFUK BAYSAN İ.H.O
5 DR.CAHİT ÜNVER OO
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BAY GÖKSU ORTAOKULU
DR.CAHİT ÜNVER OO 2 3 SÜLEYMAN DEMİREL OO 11:30 17.12.18
MELAHAT FARAÇLAR 0 2 ŞEHİT UFUK BAYSAN İ.H.O 09:30 18.12.18
2. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GÖKSU ORTAOKULU 2 1 DR.CAHİT ÜNVER OO 11:30 26.12.18
ŞEHİT UFUK BAYSAN İ.H.O BAY
SÜLEYMAN DEMİREL OO 1 3 MELAHAT FARAÇLAR 09:30 27.12.18
3. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GÖKSU ORTAOKULU 1 2 ŞEHİT UFUK BAYSAN İ.H.O 11:30 07.01.19
DR.CAHİT ÜNVER OO MELAHAT FARAÇLAR 09:30 08.01.19
BAY SÜLEYMAN DEMİREL OO
4. HAFTA SKOR SAAT TARİH
MELAHAT FARAÇLAR GÖKSU ORTAOKULU 10:30 16.01.19
SÜLEYMAN DEMİREL OO 2 5 ŞEHİT UFUK BAYSAN İ.H.O 11:30 16.01.19
DR.CAHİT ÜNVER OO BAY
5. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GÖKSU ORTAOKULU SÜLEYMAN DEMİREL OO 10:30 08.02.19
BAY MELAHAT FARAÇLAR
ŞEHİT UFUK BAYSAN İ.H.O DR.CAHİT ÜNVER OO 11:30 11.02.19

 

KÜÇÜKLER FUTBOL L GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER FUTBOL L GRUBU
1 GÜLGÜN NİHAT OO
2 ŞEHİT ALİ DANİYAR OO
3 MEVLANA İMAM HATİP
4 ÜLKÜ SEYFİ KANDEMİR
5 Z.MARSEL D.ÖNER OO
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAAT TARİH
BAY GÜLGÜN NİHAT OO
Z.MARSEL D.ÖNER OO 2 1 ŞEHİT ALİ DANİYAR OO 10:30 18.12.18
MEVLANA İMAM HATİP 6 2 ÜLKÜ SEYFİ KANDEMİR 11:30 18.12.18
2. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GÜLGÜN NİHAT OO 0 2 Z.MARSEL D.ÖNER OO 10:30 27.12.18
ÜLKÜ SEYFİ KANDEMİR BAY
ŞEHİT ALİ DANİYAR OO MEVLANA İMAM HATİP 11:30 27.12.18
3. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GÜLGÜN NİHAT OO 3 0 ÜLKÜ SEYFİ KANDEMİR 10:30 08.01.19
Z.MARSEL D.ÖNER OO 1 1 MEVLANA İMAM HATİP 11:30 08.01.19
BAY ŞEHİT ALİ DANİYAR OO
4. HAFTA SKOR SAAT TARİH
MEVLANA İMAM HATİP GÜLGÜN NİHAT OO 09:30 08.02.19
ŞEHİT ALİ DANİYAR OO ÜLKÜ SEYFİ KANDEMİR 11:30 08.02.19
Z.MARSEL D.ÖNER OO BAY
5. HAFTA SKOR SAAT TARİH
GÜLGÜN NİHAT OO ŞEHİT ALİ DANİYAR OO 09:30 11.02.19
BAY MEVLANA İMAM HATİP
ÜLKÜ SEYFİ KANDEMİR Z.MARSEL D.ÖNER OO 10:30 11.02.19