2018-2019 ABB Okullar Ligi Basketbol Küçükler Lig Fikstürü

ABB OKULLAR LİGİ BASKETBOL KÜÇÜKLER

(A,B,C,D  GRUPLARI FİKSTÜRÜ)

KÜÇÜKLER BASKETBOL A GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER BASKETBOL A GRUBU
1 HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ
2 ÖZEL ANTALYA BAŞARI
3 MECDUDE BAŞAKINCI
4 ÖZEL BAŞAR
5 ÖZEL ÇALLI UĞUR
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
BAY HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ
ÖZEL ÇALLI UĞUR ÖZEL ANTALYA BAŞARI 09:30 12.12.18
MECDUDE BAŞAKINCI ÖZEL BAŞAR 10:30 12.12.18
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ ÖZEL ÇALLI UĞUR 09:30 20.12.18
ÖZEL BAŞAR BAY
ÖZEL ANTALYA BAŞARI MECDUDE BAŞAKINCI 10:30 20.12.18
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ ÖZEL BAŞAR 09:30 25.12.18
ÖZEL ÇALLI UĞUR MECDUDE BAŞAKINCI 10:30 25.12.18
BAY ÖZEL ANTALYA BAŞARI
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
MECDUDE BAŞAKINCI HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ 09:30 28.12.18
ÖZEL ANTALYA BAŞARI ÖZEL BAŞAR 10:30 28.12.18
ÖZEL ÇALLI UĞUR BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
HÜSEYİN AVNİ ÇÖLLÜ ÖZEL ANTALYA BAŞARI 11:30 03.01.19
BAY MECDUDE BAŞAKINCI
ÖZEL BAŞAR ÖZEL ÇALLI UĞUR 12:30 03.01.19

 

KÜÇÜKLER BASKETBOL B GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER BASKETBOL B GRUBU
1 NEBİ GÜNEY
2 ÖZEL ANTALYA DENİZ
3 ATATÜRK
4 MELAHAT FARAÇLAR
5 ÖZEL AKANT
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
BAY NEBİ GÜNEY
ÖZEL AKANT ÖZEL ANTALYA DENİZ 11:30 12.12.18
ATATÜRK MELAHAT FARAÇLAR 12:30 12.12.18
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
NEBİ GÜNEY ÖZEL AKANT 11:30 20.12.18
MELAHAT FARAÇLAR BAY
ÖZEL ANTALYA DENİZ ATATÜRK 12:30 20.12.18
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
NEBİ GÜNEY MELAHAT FARAÇLAR 11:30 25.12.18
ÖZEL AKANT ATATÜRK 12:30 25.12.18
BAY ÖZEL ANTALYA DENİZ
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
ATATÜRK NEBİ GÜNEY 11:30 28.12.18
ÖZEL ANTALYA DENİZ MELAHAT FARAÇLAR 12:30 28.12.18
ÖZEL AKANT BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
NEBİ GÜNEY ÖZEL ANTALYA DENİZ 09:30 11.01.19
BAY ATATÜRK
MELAHAT FARAÇLAR ÖZEL AKANT 10:30 11.01.19

 

KÜÇÜKLER BASKETBOL C GRUBU
SR. TAKIMLAR                              KÜÇÜKLER BASKETBOL C GRUBU
1 SEFA AKIN
2 Ö.ANTALYA HAS
3 ÖZEL KONYAALTI UĞUR
4 BARBAROS
5 ÖZEL MURATPAŞA BİL
6 BAY
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
BAY SEFA AKIN
ÖZEL MURATPAŞA BİL Ö.ANTALYA HAS 09:30 17.12.18
ÖZEL KONYAALTI UĞUR BARBAROS 10:30 17.12.18
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
SEFA AKIN ÖZEL MURATPAŞA BİL 09:30 24.12.18
BARBAROS BAY
Ö.ANTALYA HAS ÖZEL KONYAALTI UĞUR 10:30 24.12.18
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
SEFA AKIN BARBAROS 09:30 27.12.18
ÖZEL MURATPAŞA BİL ÖZEL KONYAALTI UĞUR 10:30 27.12.18
BAY Ö.ANTALYA HAS
4. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
ÖZEL KONYAALTI UĞUR SEFA AKIN 09:30 03.01.19
Ö.ANTALYA HAS BARBAROS 10:30 03.01.19
ÖZEL MURATPAŞA BİL BAY
5. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
SEFA AKIN Ö.ANTALYA HAS 11:30 11.01.19
BAY ÖZEL KONYAALTI UĞUR
BARBAROS ÖZEL MURATPAŞA BİL 12:30 11.01.19

 

 KÜÇÜKLER BASKETBOL D GRUBU
SR. KÜÇÜKLER BASKETBOL D GRUBU
1 GAZİ MUSTAFA KEMAL
2 ÖZEL KONYAALTI BAHÇEŞEHİR
3 BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK
4 ÖZEL MURATPAŞA UĞUR
1. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
GAZİ MUSTAFA KEMAL ÖZEL MURATPAŞA UĞUR 11:30 17.12.18
ÖZEL KONYAALTI BAHÇEŞEHİR BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK 12:30 17.12.18
2. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
ÖZEL MURATPAŞA UĞUR ÖZEL KONYAALTI BAHÇEŞEHİR 11:30 24.12.18
BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK GAZİ MUSTAFA KEMAL 12:30 24.12.18
3. HAFTA SKOR SAHA SAAT TARİH
GAZİ MUSTAFA KEMAL ÖZEL KONYAALTI BAHÇEŞEHİR 11:30 27.12.18
BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK ÖZEL MURATPAŞA UĞUR 12:30 27.12.18