BASIN DUYURUSU

Büyükşehir Belediyesi, Antalya İl Milli Müdürlüğü, Antalya   Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Antalyaspor A.Ş. ile Özel Akdeniz Şifa Hastanesi iş birliğinde düzenlenen Antalya Büyükşehir Belediyesi Okullar Ligi müsabakalarının ;

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün 12.03.2020 tarihli ve 5339784 sayılı yazısı ile  Çin Halk Cumhuriyeti’nin Wuhan şehrinde ortaya çıkan ‘’2019-nCoV’’ adlı yeni koronovirüs vaka sayısının komşu ülkelerde de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde artmakta olduğu müşahede edildiği, virüsün  etkilerinden korunmak amacı ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi/özel okul ve kurumlarda öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerinin katılımı ile yapılması planlanan il/ilçe ,ulusal ve uluslararası düzeydeki sosyal etkinlikler (toplantı,çalıştay,sempozyum,konferans forum,ödül töreni,spor müsabakası,yarışma vb.) tedbiren iptal edildiği bildirilmiştir.

 

Bu itibarla; Antalya Büyükşehir Belediyesi Okullar Ligi Etkinliği, söz konusu tedbirler kapsamında geçici olarak durdurulmuştur.

Okullar Ligine katılan tüm okulların yönetici, beden eğitimi öğretmeni ve öğrencilerine ilanen duyurulur.

Gençlik Haftası Spor Şenlikleri kapsamında Oryantring Turnuvası büyük bir coşkuyla yapıldı.

Gençlik Haftası Spor Şenlikleri kapsamında Sokak Basketbolu Turnuvası büyük bir coşkuyla yapıldı.

ABB Okullar Ligi 2015-2016 Sezonu Açılışı büyük bir coşkuyla yapıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası

Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı birimler arasında yapılan Futbol Turnuvası kıyasıya mücadele ile devam etmektedir.

 FOTOĞRAFLARIN DEVAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sagalassos - Yeşilbaş Köyü Doğa Yürüyüşü

Antalya Büyükşehir Belediyesi, birimlerinde çalışan belediye personelinin katılımı ile 26 Nisan 2015 Pazar günü Sagalassos Antik Kenti – Yeşilbaş Köyü – Burdur etabında doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü‘nce gerçekleştirilen, Toroslar Doğa Sporları Kulübü (TODOSK) ve Anadolu Hastanesi’nin destek verdiği doğa yürüyüşünde katılımcılar çiçeklerle kaplı güzergahta baharın doğal güzellikleri ve birliktelik ruhu içerisinde kent atmosferinden uzak bir gün geçirdi.

FOTOĞRAFLARIN DEVAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ASFİM KAYITLARINA KALAN SÜRE

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Turnuvaları büyük bir coşkuyla yapıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik kampı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, denize sahili olmayan ilçelerdeki öğrenciler için 22-23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde gençlik kampı düzenledi. Denizle buluşan 200 öğrenci, çeşitli etkinliklerle unutulmaz bir tatil geçirdi

FOTOĞRAFLARIN DEVAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik kampı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, denize sahili olmayan ilçelerdeki öğrenciler için 29-30-31 Mayıs 2015 tarihlerinde gençlik kampı düzenledi. Denizle buluşan 200 öğrenci, çeşitli etkinliklerle unutulmaz bir tatil geçirdi

FOTOĞRAFLARIN DEVAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.